Logo

Aktualności

Wieczór Świąteczny w Centrum Oxford

W dniu 21 grudnia w nowej siedzibie szkoły językowej można było poczuć magię świąt. Kursanci wprowadzili rodziców, przyjaciół i miłych gości w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. A wszystko w języku angielskim.

Na początek najmłodsi składali życzenia nauczycielom, kolegom, koleżankom i rodzicom. Dzielni mali kursanci przedstawili wszystkim postać Św. Mikołaja, objaśniając co oznacza każda literka jego nazwy w j.angielskim czyli Santa Claus, a rodzeństwa cytowały listy od niego. Młodzież natomiast zadawała bardzo dużo pytań, bo do końca nie wiedziała jak to z jest z tym świętym.

Następnie przyszła pora na przedstawienie Historii Bożego Narodzenia, w której dzieci, młodzież i dorośli opowiadali, jak Maryja z Józefem szukali miejsca do odpoczynku i o tym jak Jezus narodził się w stajence. W trakcie opowiadania nie zabrakło kolęd w j. angielskim takich jak "Silent Night", "Away in a manger" oraz "Joy to the world".

Świąteczny wieczór zakończył się wspólnym dekorowaniem choinki, na której każdy kursant wraz ze swoimi rodzicami zawiesił przyozdobioną przez siebie bombkę. Wszystko to było połączone z odśpiewaniem znanej wszystkim piosenki "We wish you a Merry Christmas" i składaniem życzeń.

Halloween Halloween Halloween

Powrót do wyboru aktualności

Polityka prywatności