Logo

Aktualności

Znów straszyło w Centrum Oxford

W ubiegłym tygodniu w Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości (Pl. Wolności 6 w Prudniku) zapełnił się wiedźmami, straszydłami, diabłami oraz groźnymi piratami.

Szkoła Językowa Centrum Oxford urządziła dla swoich kursantów oraz dla dzieci ze Szkoły Językowej Happy School imprezę pt. "Halloween Party".

Dzieci tłumnie przybywały we wspaniałych strojach przygotowanych wcześniej przez rodziców, a w sali czekały na nie miski pełne łakoci, atmosfera oraz niespodzianki. Na początek dzieci zostały zapoznane z obyczajami panującymi w kulturze Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Prowadzące opowiedziały jak najmłodsi w innych krajach obchodzą to święto oraz zapoznały z podstawowymi słówkami w języku angielskim odnoszącymi się do Halloween.

Na dzieci czekały różne konkursy i zadania. Zorganizowano konkurs na najlepiej wykonaną mumię, wyścig w turlaniu dyni slalomem, zgadywanie rozsypanych słówek oraz wręczenie nagród za najbardziej oryginalny kostium. Na samym końcu wszyscy uczestnicy wraz z prowadzącymi wzięli udział w Niesamowitym Tańcu Straszydeł, do którego przygotowała ich Pani Joanna Zmarzlik z Centrum Tańca.

Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz

Powrót do wyboru aktualności

Polityka prywatności