Logo

O mnie

O nas

Centrum OXFORD to nowa, przyjazna dla dzieci i rodziców nowoczesna szkoła na terenie Prudnika, dla której najważniejsze są efekty nauki i zadowolenie.

W Naszej pracy edukacyjnej łączymy nowatorskie pomysły z przeróżnymi materiałami dydaktycznymi oraz nowoczesnymi technologiami.

Lata pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi dały nam oprócz przyjemności , ogromne doświadczenie, dlatego też elastycznie łączymy ze sobą różne metody nauczania, kładąc przede wszystkim nacisk na opanowanie przez naszych kursantów zdolności KOMUNIKACJI.

O nas

W ofercie naszej szkoły każdy znajdzie coś dla siebie. Kursy dostosowujemy do każdej grupy wiekowej na poszczególnych poziomach zaawansowania.

Miejsce u nas znajdą dzieci, młodzież ale również dorośli. Przygotowujemy do egzaminów maturalnych oraz gimnazjalnych zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Nasz wachlarz usług rozszerzony jest również o przygotowanie do egzaminów typu TELC oraz Cambridge ESOL.

Nauka w Centrum OXFORD to również poznawanie kultury i obyczajów Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych poprzez zabawę, uczestnictwo w różnych imprezach i warsztatach oraz obchodzenie świąt tam panujących.

NASZ CEL : Aby nauka języka nie była koniecznością tylko przyjemnością !!!

Magdalena Sękowska

Pracownik

Właścicielka i założyciel Szkoły Centrum Oxford. Główny dowodzący i pomysłodawca. Dodatkowo z pasją podchodzi do swojej pracy, obowiązków i uwielbia pracę z dziećmi i swoimi kursantami. Stara się, aby każdy na jej zajęciach znalazł coś dla siebie i aby nikt nie wyszedł zawiedziony. Głowa pełna pomysłów i wyobraźni, nie boi się nowości i wręcz za nimi pędzi, dzięki czemu szkoła posiada rozwiązania cyfrowe jak tablica multimedialna, tablety czy dziennik elektroniczny dla kursantów i rodziców. Dba o każdy szczegół o dobre kontakty ze swoimi klientami. Jej głównym celem są efekty pracy jej oraz innych lektorów z nią współpracujących zauważone przez rodziców i jej uczniów. W wolnym czasie, można znaleźć ją na spacerze z psem Chlesea, ze słuchawkami w uszach lub kibicującą synowi na meczach i turniejach piłki nożnej, bądż na szkoleniach językowych organizowanych przez różne firmy i wydawnictwa.

Daniel Peart

Lektor urodzony w Wielkiej Brytanii obecnie zamieszkujący okolice Prudnika. Brytyjczyk z wspaniałym akcentem i bezbłędną wymową. Osoba energiczna, miła i chcąca przekazać jak najwięcej informacji o swoim kraju wszystkim kursantom. Lektor sumiennie przygotowujący każdy detal zajęć. Wspaniale rozumie się na zajęciach z 9 latkami, których zaraża miłością do nauki języka angielskiego, z młodzieżą szybko potrafi znaleźć wspólny język, a przez dorosłych doceniany jest za efektywność i otwartość. Konwersacje z Danielem dają kursantom możliwość udoskonalenia wymowy i przełamania bariery w mówieniu.

Sylwia Roehle

Lektor języka niemieckiego. Wspaniały wykładowca, przygotowujący osoby dorosłe do wyjazdów do pracy za granicę. Precyzja w prowadzeniu zajęć, doskonałe dopasowanie do potrzeb każdego kursanta. Uśmiechnięta, elokwentna a przede wszystkim efektywna i to najbardziej cenią sobie u niej kursanci w każdym przedziale wiekowym. Nie ma tematu, którego nie jest w stanie przygotować oraz słownictwa, którego nie może przekazać swoim uczniom.

Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz