Logo

ZAPISY

Zapisów na rok szkolny 2023/2024 można dokonać:

ZAPISZ SIĘ PRZEZ INTERNET

Proszę wypełnić poniższy formularz, by wstępnie zapisać się do udziału w kursie. Skontaktujemy się z Państwem i uzgodnimy szczegóły. Podanie imienia i nazwiska oraz adresu email i numeru telefonu jest obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Centrum Oxford Dorota Akin z siedzibą w Łączniku, ul. Młyńska 2, 48-220 w celach promocyjno-marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych do wskazanego przeze mnie administratora danych osobowych, jak również prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Mam świadomość, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Oxford Dorota Akin z siedzibą w Łączniku, ul. Młyńska 2, 48-220 zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu utworzenia i administrowania profilem użytkownika, który pozwoli mi na korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu w tym na prezentowanie spersonalizowanych treści. Zapoznałem/-am się z informacjami o polityce prywatności . Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych do wskazanego przeze mnie administratora danych osobowych, jak również prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Mam świadomość, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę.


Polityka prywatności